Szkolenie przygotowujące do egzaminu na diagnostę SKP

Ośrodek SIMP ­AUTOMEX  prowadzi  cykliczne szkolenia  dokształcające,  które  kierowane są  dla osób,które maja problem na egzaminie i chcących dodatkowo powtórzyć i usystematyzować swoje wiadomości zdobyte na szkoleniu na diagnostę SKP, w celu lepszego przygotowania się do egzaminu państwowego.

Podczas  takiego  całodziennego  szkolenia,  prowadzonego  w  godz.  od  8.00  do  15.00, nasi wykładowcy trenerzy  dogłębnie  przerabiają  i  wyjaśniają  szczególnie  te  zagadnienia,które stwarzają  największe  problemy  w  trakcie  zdawania  teoretycznego  i  praktycznego  egzaminu.  W trakcie szkolenia omawiamy szczegółowo  odpowiedzi  na  pytania  opisowe  oraz  zawiłe  pytania testowe, które pojawiają się w ostatnim okresie na egzaminach. Uczestnicy zajęć prowadzonych w formie seminarium szkoleniowego  mają  też  możliwość  uzyskać  indywidualnie  odpowiedzi  na pytania trudne i niejasno sprecyzowane  z jakimi mogą spotkać się podczas egzaminu.

Koszt szkolenia przygotowującego:

– dla osób ,które uczestniczyły w szkoleniu w innym ośrodku szkoleniowym 250 zł- dla osób które uczestniczyły w szkoleniu w naszym ośrodku 150 zł

TERMINY SZKOLENIA:

Brak dostępnych szkoleń