Seminarium szkoleniowe dokształcające dla diagnostów SKP - Województwo śląskie

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Polskich Polski SIMP, Ośrodek Rzeczoznawstwa  i Szkoleń SIMP-AUTOMEX zaprasza serdecznie na seminarium szkoleniowe dokształcające dla diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów które odbedzie sie w dniu 12 maja 2024 roku – niedziela o godz.9.30 w Zabrzu ul.Jagiellońska 38A.

Program seminarium szkoleniowego:

• Zmiany w przepisach dot. badań technicznych pojazdów jakie ukazały się na przestrzeni ostatnich dwóch lat
  • Zmiany w przepisach dot. badań technicznych której wejdą w żacie od 1.06.2024 roku tj. dotyczacych: badań technicznych ciagników i przyczep rolniczych poza infrastrukstrura stacji kontroli pojazdów, badań techicznych pojazdów rajdowych, sportowych
  • Wybrane przygotowane „trudne” zagadnienia spotykane przy badaniach technicznych pojazdów
  • Częśc panelowa seminarium: odpowiedzi na pytania uczestników szkolenia (zgłoszone drogą mailową na adres:  ptim@simp.pl)

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiał szkoleniowy oraz zaświadczenie o ukończeniu seminarium szkoleniowego dokształcającego. W trakcie seminarium zaprosimy Państwa na przerwę kawową oraz poczęstunek. Podczas zajęć będzie można zamówić nasz podręcznik – „Niezbędnik diagnosty SKP” – aktualny stan prawny.

Szkolenie przeprowadzi doświadczona kadra wykładowców trenerów naszego ośrodka, którzy są diagnostami.

Zgłoszenie  –  przyjmujemy wyłącznie poprzez  stronę internetową:  www.simp.edu.pl Zakładka: Szkolenia – Szkolenia dokształcające dla diagnostów – Wybierz miejsce szkolenia – Zobacz szczegóły, wypełniając w tej ostatniej zakładce aplikację: ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE. Zgłaszać się można do dnia 06.05. 2024 r. Każde zgłoszenie, które do nas dotrze będzie odwrotnie potwierdzone przez system.

Koszt udziału : 300 zł brutto, będzie można uregulować na miejscu przy rejestracji uczestników  lub dokonać przedpłaty przelewem  na nasze konto ale dopiero po potwierdzeniu terminu szkolenia, co zostanie podane na stronie internetowej i dodatkowo potwierdzone będzie telefonicznie. Nr konta znajduję sie obok w stopce szkolenia.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Zabrze
Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy INNOWACJA Politechniki Śląskiej
ul. Jagiellońska 38A

12/05/2024

stacjonarne

Bilety

Rodzaj biletu Cena Miejsca
Bilet zwykły 300,00zł

DANE ZAMAWIAJĄCEGO

JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ FAKTURĘ VAT PODAJ DANE FIRMY

Należy wypełnić te pozycje jeżeli nabywca żąda wystawienia faktury VAT, w tym przypadku podajemy pełną nazwę i dane adresowe firmy. Jeżeli nie chcemy faktury pozostawiamy puste i w tym przypadku będzie wystawiony paragon fiskalny.

DANE OSÓB REJESTROWANYCH

Jeśli rezerwują Państwo więcej niż jedno miejsce na seminarium, proszę podać imiona i nazwiska osób zgłaszanych. Dane te potrzebne nam są do przygotowania zaświadczeń.

Podsumowanie rezerwacji

x Bilet zwykły