Szkolenia dokształcające dla diagnostów SKP przeprowadzimy w :

Zabrzu ul. Jagiellońska 38A Osrodek Konferencyjno – Szkoleniowy INNOWACJA

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Polskich Polski SIMP, Ośrodek Rzeczoznawstwa  i Szkoleń SIMP-AUTOMEX  zaprasza serdecznie na  seminaria szkoleniowe dokształcające dla diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów.

Szkolenia poprowadzą dyplomowani wykładowcy SIMP, którzy  od ponad dwudziestu lat prowadzą te zajęcia, są czynnymi diagnostami, oraz współautorami książki pt. „Niezbędnik diagnosty SKP”. Motywem przewodnim tych jednodniowych seminariów szkoleniowych dokształcających są zmiany w przepisach dot. warunków technicznych pojazdów oraz sposobu wykonywania badań technicznych jakie miały miejsce w ciągu ostatnich 12 miesięcy oraz planowane kolejne. Ponadto w module technicznym szkolenia przedstawiamy wybrane zagadnienia związanie z nowym technologiami w budowie i eksploatacji pojazdu w kontekście wykonywania badań technicznych. Nierozłączna częścią seminarium szkoleniowego jest blok poświęcony przedstawianiu i wyjaśniania problemów z jakimi spotykają się diagności podczas wykonywania badań pojazdów.

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiał szkoleniowy w wersji elektronicznej oraz zaświadczenie o ukończeniu seminarium szkoleniowego dokształcającego.  W trakcie seminarium zaprosimy Państwa na przerwę kawową oraz poczęstunek. Podczas zajęć będzie można zamówić nasz podręcznik – „Niezbędnik diagnosty SKP” – aktualny stan prawny”

Szkolenie przeprowadzi doświadczona kadra wykładowców trenerów naszego ośrodka, którzy są czynnymi diagnostami.

Zgłoszenie  –  przyjmujemy wyłącznie poprzez  stronę internetową:  www.simp.edu.pl
Zakładka: Szkolenia – Szkolenia dokształcające dla diagnostów – Wybierz miejsce szkolenia – Zobacz szczegóły, wypełniając w tej ostatniej zakładce aplikację: ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE.

Każde zgłoszenie, które do nas dotrze zostanie potwierdzone tel. przed datą szkolenia.

Koszt udziału :300 zł brutto, będzie można uregulować na miejscu przy rejestracji uczestników  lub dokonać przedpłaty przelewem  na nasze konto ale dopiero po potwierdzeniu terminu szkolenia, co zostanie podane na stronie internetowej i dodatkowo potwierdzone będzie telefonicznie.

WYBIERZ SZKOLENIE: