+14 645 11 55 kom. +48 505 125 334 biuro@simp.edu.pl
Seminarium szkoleniowe dokształcające dla diagnostów SKP - Województwo śląskie

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Polskich Polski SIMP, Ośrodek Rzeczoznawstwa  i Szkoleń SIMP-AUTOMEX zaprasza serdecznie na  seminarium szkoleniowe dokształcające dla diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów które odbedzie sie w dniu 9 listopada 2022 roku o godz.10.00 w Zabrzu ul.Jagiellońska 38A.

Program seminarium szkoleniowego:

  1. Zmiany w przepisach dot. badań technicznych pojazdów jakie ukazały się w ostatnim roku;
  2. Praktyczne omówienie zmian do rozporządzenia w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych i dokumentów z tym związanych opublikowane w DZ.U. poz. 2066 z dn. 10.X.2022 r
  3. Przedstawienie bardzo istotnych zmian w systemie badan technicznych – przyjętych przez Rade Ministrów, które są aktualnie w trakcie prac Sejmu, dotyczące Projektu ustawy o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw wdrażający do polskiego prawa Dyrektywę unijną 2014/45/UE;
  4. Wybrane przygotowane „trudne” zagadnienia spotykane przy badaniach technicznych pojazdów oraz odpowiedzi na pytania uczestników szkolenia (zgłoszone drogą mailowa)

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiał szkoleniowy oraz zaświadczenie o ukończeniu seminarium szkoleniowego dokształcającego.  W trakcie seminarium zaprosimy Państwa na przerwę kawową oraz poczęstunek. Podczas zajęć będzie można zamówić nasz podręcznik – „Niezbędnik diagnosty SKP” – aktualny stan prawny.

Szkolenie przeprowadzi doświadczona kadra wykładowców trenerów naszego ośrodka, którzy są diagnostami.

Zgłoszenie  –  przyjmujemy wyłącznie poprzez  stronę internetową:  www.simp.edu.pl Zakładka: Szkolenia – Szkolenia dokształcające dla diagnostów – Wybierz miejsce szkolenia – Zobacz szczegóły, wypełniając w tej ostatniej zakładce aplikację: ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE. Zgłaszać się można do dnia 7.11.2022 r. Każde zgłoszenie, które do nas dotrze będzie odwrotnie potwierdzone przez system.

Koszt udziału : 250 zł brutto, będzie można uregulować na miejscu przy rejestracji uczestników  lub dokonać przedpłaty przelewem  na nasze konto ale dopiero po potwierdzeniu terminu szkolenia, co zostanie podane na stronie internetowej i dodatkowo potwierdzone będzie telefonicznie. Nr konta znajduję sie obok w stopce szkolenia.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIESZCZEGÓŁY SZKOLENIA:

MIEJSCE:
Zabrze
Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy INNOWACJA Politechniki Śląskiej
ul. Jagiellońska 38A

TERMIN:
09/11/2022
ILOŚĆ MIEJSC:
Miejsc: 50
ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ:
Ilość zgłoszeń: 20

PŁATNOŚĆ:
SIMP-AUTOMEX
ul. Tarnowska 167
33-131 Łęg Tarnowski
Nr konta ING Bank Śląski
85 1050 1562 1000 0092 1011 7884
RODZAJ I MIEJSCE ZAJĘĆ:

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.