Seminarium szkoleniowe dokształcające dla rzeczoznawców samochodowych

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Polskich Polski SIMP, Ośrodek Rzeczoznawstw i Szkoleń SIMP-AUTOMEX zaprasza serdecznie na seminarium szkoleniowe dokształcające dla rzeczoznawców samochodowych, które odbędzie się w dn. 20 listopada 2021 r. sobota o godz. 9.00 w Krakowie , sala szkoleniowa Ośrodek Konferencyjno-Hotelowy Optima, Kraków ul. Malborska 65.

Temat szkolenia : „„DKZ – dwumasowe koła zamachowe, sprzęgła samonastawne, systemy wyprzęgające oraz zawieszenia i układy kierownicze”

Głównym celem szkolenia jest przekazanie wiedzy zarówno praktycznej jak i teoretycznej w zakresie objętych tematem szkolenia  tj.:

1. DKZ dwumasowe koła zamachowe
  2. Sprzęgła samonastawne + systemy wysprzęgające
  3. Współczesne zawieszenia i układy kierownicze samochodów osobowych i dostawczych

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o ukończeniu seminarium szkoleniowego. W trakcie szkolenia zaprosimy Państwa na przerwę kawową oraz obiad na miejscu w restauracji.

Szkolenie przeprowadzi nam doświadczony wykładowca – trener Grzegorz Fedorowiczy z firmy ZF, który ma bogate doświadczenie zawodowe. Przedmiotowe szkolenie uzyskało aprobatę Centrum Certyfikacji Rzeczoznawców Polskiego Związku Motorowego, więc udział w nim stanowi podniesienie kwalifikacji zawodowych dla rzeczoznawców samochodowych certyfikowanych we wszystkich jednostkach certyfikujących akredytowanych przez PCA oraz pracowników zgodnie z wymogami Kodeksu Pracy – art. 94 pkt.6 ustawy z dnia 26.06.1974 (tekst jednolity DZ.U. z 2016 r. poz. 1666 z późn. zm.)

Ośrodek Hotelowy Optima
ul. Malborska 65

20/11/2021

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.