+14 645 11 55 kom. +48 505 125 334 biuro@simp.edu.pl
Seminarium szkoleniowe dokształcające dla diagnostów SKP online

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Polskich Polski SIMP, Ośrodek Rzeczoznawstwa  i Szkoleń SIMP-AUTOMEX  zaprasza serdecznie na  seminaria szkoleniowe dokształcające dla diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów, które odbędzie się w wersji ONLINE.

Uwaga: Planowany termin szkolenia w dniu 4.09.2021 r. start godz. 9.00

Każda zgłoszona osoba otrzyma link na podany adres mailowy do połączenia online z pokojem wykładowcy. Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem aplikacji Google Met, która wymaga  posiadania stabilnego połączenia z Internetem oraz  zainstalowanej przeglądarki – zalecana jest przeglądarka CHROME .                Uwaga ! Dwa dni przed w/w terminem tj 2.09 o godz. 21.00  dokonamy próbnego połączenia celem wyeliminowania ewentualnych problemów technicznych.

Program seminarium szkoleniowego :

1. Przedstawienie zmian w przepisach dot. badań technicznych pojazdów jakie ukazały się w ciągu ostatniego roku;
  2. Badania techniczne pojazdów z napędem hybrydowym i elektrycznym;
  3. Nowoczesne układy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę;
  4. Wybrane „trudne” zagadnienia spotykane przy badaniach technicznych pojazdów;
  5. Odpowiedzi na pytania uczestników szkolenia (zgłoszone drogą mailowa oraz podczas szkolenia.

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej oraz zaświadczenie o ukończeniu  seminarium szkoleniowego dokształcającego również wysyłane drogą elektroniczną na adres mailowy.

Szkolenie przeprowadzi doświadczona kadra wykładowców trenerów naszego ośrodka, którzy są diagnostami.

Koszt udziału : 250 zł brutto, będzie można dokonać  przelewem  na nasze konto ale dopiero po potwierdzeniu terminu szkolenia i po dniu 1.09.2021 , co zostanie podane na stronie internetowej i dodatkowo potwierdzone telefonicznie.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

SZCZEGÓŁY SZKOLENIA:

MIEJSCE:

TERMIN:
04/09/2021
ILOŚĆ MIEJSC:
Miejsc: 100
ILOŚĆ ZGŁOSZEŃ:
Ilość zgłoszeń: 16

PŁATNOŚĆ:
SIMP-AUTOMEX
ul. Tarnowska 167
33-131 Łęg Tarnowski
Nr konta ING Bank Śląski
Rodzaj biletu Cena Ilość miejsc
Bilet zwykły 250,00zł

DANE ZAMAWIAJĄCEGO

JEŚLI CHCESZ OTRZYMAĆ FAKTURĘ VAT PODAJ DANE FIRMY

Należy wypełnić te pozycje jeżeli nabywca żąda wystawienia faktury VAT, w tym przypadku podajemy pełną nazwę i dane adresowe firmy. Jeżeli nie chcemy faktury pozostawiamy puste i w tym przypadku będzie wystawiony paragon fiskalny.

DANE OSÓB REJESTROWANYCH

Jeśli rezerwują Państwo więcej niż jedno miejsce na seminarium, proszę podać imiona i nazwiska osób zgłaszanych. Dane te potrzebne nam są do przygotowania zaświadczeń.