Seminarium szkoleniowe dokształcające dla diagnostów SKP online

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Polskich Polski SIMP, Ośrodek Rzeczoznawstwa  i Szkoleń SIMP-AUTOMEX  zaprasza serdecznie na  seminaria szkoleniowe dokształcające dla diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów, które odbędzie się w wersji ONLINE.

Uwaga: Planowany termin szkolenia w dniu 4.09.2021 r. start godz. 9.00

Każda zgłoszona osoba otrzyma link na podany adres mailowy do połączenia online z pokojem wykładowcy. Zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem aplikacji Google Met, która wymaga  posiadania stabilnego połączenia z Internetem oraz  zainstalowanej przeglądarki – zalecana jest przeglądarka CHROME .                Uwaga ! Dwa dni przed w/w terminem tj 2.09 o godz. 21.00  dokonamy próbnego połączenia celem wyeliminowania ewentualnych problemów technicznych.

Program seminarium szkoleniowego :

1. Przedstawienie zmian w przepisach dot. badań technicznych pojazdów jakie ukazały się w ciągu ostatniego roku;
  2. Badania techniczne pojazdów z napędem hybrydowym i elektrycznym;
  3. Nowoczesne układy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę;
  4. Wybrane „trudne” zagadnienia spotykane przy badaniach technicznych pojazdów;
  5. Odpowiedzi na pytania uczestników szkolenia (zgłoszone drogą mailowa oraz podczas szkolenia.

W ramach szkolenia uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej oraz zaświadczenie o ukończeniu  seminarium szkoleniowego dokształcającego również wysyłane drogą elektroniczną na adres mailowy.

Szkolenie przeprowadzi doświadczona kadra wykładowców trenerów naszego ośrodka, którzy są diagnostami.

Koszt udziału : 250 zł brutto, będzie można dokonać  przelewem  na nasze konto ale dopiero po potwierdzeniu terminu szkolenia i po dniu 1.09.2021 , co zostanie podane na stronie internetowej i dodatkowo potwierdzone telefonicznie.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

04/09/2021

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.