Szkolenie online przygotowujące do egzaminu na diagnostę i do pracy w SKP

Ośrodek SIMP ­AUTOMEX  prowadzi  cykliczne szkolenia  dokształcające,  które  kierowane są  dla osób, które maja problem na egzaminie i chcą dodatkowo powtórzyć i usystematyzować swoje wiadomości zdobyte na szkoleniu na diagnostę SKP, w celu przygotowania się do egzaminu państwowego lub podjęcia pracy na stanowisku diagnosty.

Podczas  takiego  całodziennego  szkolenia,  prowadzonego  w  godz.  od  8.00  do  15.00, nasz wykładowca trener  dogłębnie  przerabia  i  wyjaśnia  szczególnie  te  zagadnienia, które wg naszej wiedzy stwarzają  największe  problemy  w  trakcie  zdawania  teoretycznego  i  praktycznego  egzaminu.  W trakcie szkolenia omawiamy szczegółowo  odpowiedzi  na  pytania  opisowe  oraz  zawiłe  pytania testowe, które pojawiają się na egzaminach. Uczestnicy zajęć prowadzonych w formie seminarium szkoleniowego mają  też  możliwość  uzyskać  indywidualnie  odpowiedzi  na pytania trudne i niejasno sprecyzowane. Drugą grupą zainteresowanych tym szkoleniem mogą być osoby, które zdały już egzamin i chcą jeszcze przygotować się do pracy na stanowisku diagnosty.

DODATKOWE INFORMACJE:

• Koszt szkolenia przygotowującego dla osób, które uczestniczyły w szkoleniu w innym ośrodku szkoleniowym to 250 zł a dla osób które uczestniczyły w szkoleniu w SIMP-AUTOMEX 200 zł
  • Szkolenie online

Szkolenie w trybie zdalnym

12/06/2021

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.